Hakkımızda

Egetatilyerleri.com, siz ziyaretçilerimize özellikle Ege bölgesi olmak üzere, Türkiye’nin pek çok tatil beldesini, en kolay ulaşılabilir bir şekilde sunmak üzerine hazırlanmış bir platformdur. Sitemizde turizm cenneti Türkiye’mizin en güzel tatil yerleri, kullanıcılar tarafından pratik bir şekilde bulabilmesi amaçlanmış olup, ister uzun vadeli, ister kısa zamanlı tatil planlarınız için ve hatta rekreasyon faaliyetleriniz için kolay elde edilebilir, tam amacına yönelik bilgiler sunuyor.

Tatilinizi geçirmek istediğiniz bölgenin veya bulunduğunuz şehre yakın tatil bölgelerinin ihtiyaçlar doğrultusunda sunulmasını amaçlayan Egetatilyerleri.com, kullanıcı dostu, mobil uyumlu, şık, sade ve kendine özgü tasarımıyla sizlere kolaylık sağlıyor.

Egetatilyerleri.com Türkçe olarak hizmet vermektedir. İlerleyen dönemlerde proje geliştirme kapsamında farklı dil seçenekleriyle size hizmet vermeye devam edeceğiz.

Ege Bölgesinde ya da diğer turizm bölgelerinde, gezdiğim yerleri, gezdiğim yerin kültürünü ve gezi resimlerimi paylaşmak istiyorum diyorsanız. Bize iletişim bölümümüzden ya da Egetatilyerleri.com Instagram DM üzerinden ulaşın. Yazınızı sosyal medya hesabınız ve isminizle birlikte yayınlayalım.

Güncelleme (29 Haziran 2019): Egetatilyerleri.com, ilk olarak Ege Bölgesi olmak üzere Ege Bölgesi’nin özellikle kıyı illerindeki tatil destinasyonları, çekim merkezleri ve turizm alanlarını konu edinmektedir. İlerleyen dönemlerde tatilcilerin yoğun olarak tercih ettiği, Ege Bölgesine yakın tatil yerleri, Ege Bölgesi dışındaki tatil yerleri gibi alanları da konu edinerek, gerek Akdeniz Bölgesi, gerek Marmara Bölgesi ve gerekse Türkiye’nin tüm bölgelerini konu alan bir tatil alanları platformu olmaya müsait bir vizyon ile ilerlemektedir.

Güncelleme (28 Ağustos 2019): Sitemiz içeriklerinde yer alan resort otel fiyatları, dört yıldızlı otel fiyatları, apart otel fiyatları, pansiyon fiyatları, butik otel fiyatları ve bölgeye en yakın olarak konumlandırılmış öğretmenevi fiyatları ilçe ya da bölge çevresi araştırılıp en doğru olabilecek genel bir anlayışla listelenmiştir. Türkiye’nin pek çok bölgesinde bulunan öğretmenevi fiyatlarının sivil ve kamu olarak ayrıldığını bilinen bir ayrım olarak kabul edersek fiyatlar yaklaşık olarak doğru sonuçlar verecektir. Elbette bunun yanı sıra içeriğin yazıldığı tarihte göz ardı edilmemelidir. Elimizden geldiğince güncel tutmaya çalıştığımız Egetatilyerleri.com sitemizi takip etmeye devam edin.

Adres : İçmeler Mah. Eşiyok Sk. No: 20/1 Tuzla/İstanbul

İLETİŞİM

error:
Araç çubuğuna atla